خرید اکانت KeywordTool

خرید اکانت KeywordTool

اطلاعات این سرویس

خرید اکانت KeywordTool

  • رضایت کاربران:
  • مناسب برای: وب مستر ها و کارشناسان SEO
  • ارائه دهنده سرویس: Rahmatico
  • مدت استفاده: یک ماهه

ابزار کلید واژه بهترین جایگزین برای برنامه ریز کلمات کلیدی Google و سایر ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی است

در اینجا به چند دلیل اشاره میکنیم:

  • نسخه رایگان ابزار کلیدواژه برای بیش از 750 واژه کلید واژه بلند برای هر عبارت جستجو ایجاد می کند
  • بر خلاف Keyword Planner یا سایر ابزارها ، Keyword Tool بسیار قابل اعتماد است زیرا 99.99٪ از مواقع کار می کند
  • حتی بدون ایجاد حساب کاربری ، می توانید از ابزار کلید واژه به طور رایگان استفاده کنید

خرید اکانت اشتراکی KeywordTool

برای خرید اکانت اشتراکی سئو و اکانت سایت KeywordTool می توانید با شماره 09361036469 تماس بگیرید و یا برای ارسال پیام در واتس اپ روی لینک https://wa.me/989361036469 کلیک کنید.

عنوان سرویس  اکانت اشتراکی KeywordTool
هزینه ماهانه سرویس ۱۵۰ هزار تومان
توضیحات سرویس بدون محدودیت

 

آیا شما صاحب مشاغل ، بازاریاب آنلاین یا خالق محتوا هستید؟ اگر چنین است ، به احتمال زیاد دوست دارید افراد بیشتری از وب سایت شما دیدن کنند ، مطالب شما را بخوانند و محصولات یا خدمات شما را خریداری کنند. ساده ترین راه برای دستیابی به آن این است که دریابید مشتریان یا خوانندگان احتمالی شما در Google در جستجوی چه چیزی هستند و در مورد این موضوعات محتوایی در وب سایت شما ایجاد کنند.

هر جستجو بیان نیازها ، خواسته ها ، علایق و خواسته های مردم است. تصور کنید اگر بتوانید روند جستجو در Google را تجزیه و تحلیل کنید ، عبارتهای مربوط به حوزه کسب و کار شما را بیابید و محتوا را در وب سایت خود سفارشی کنید تا بتواند نیازهای واقعی مشتریان شما را برآورده کند ، کسب و کار شما چگونه سود می برد .

با ایجاد پیشنهادات جستجوی Google به طور خودکار ، ابزار کلمات کلیدی به شما کمک می کند تا هزاران کلمه کلیدی جدید و بلند مرتبط با هر موضوعی را کشف کنید. پیشنهادات کلید واژه بر اساس دامنه و زبان Google شما انتخاب می شود.

 

ابزار کلمات کلیدی چگونه کار می کند؟

Keyword Tool یک ابزار تحقیق آنلاین کلید واژه رایگان است که از Google Autocomplete برای تولید صدها کلمه کلیدی مرتبط با دم بلند برای هر موضوعی استفاده می کند.

تکمیل خودکار Google یکی از ویژگی هایی است که در جستجوی Google استفاده می شود. هدف آن تسریع جستجوهای انجام شده توسط کاربران در Google است.

عبارات جستجوی پیشنهاد شده توسط Google Autocomplete بر اساس عوامل مختلف انتخاب می شوند. یکی از آنها این است که کاربران در گذشته در جستجوی عبارت خاصی برای جستجو بوده اند.

Keyword Tool به شما کمک می کند تا از Google Suggest برای تحقیقات کلمات کلیدی استفاده کنید. این پیشنهادات کلمات کلیدی Google را استخراج کرده و در رابط کاربری قابل فهم به شما ارائه می دهد.

برای ایجاد پیشنهادات کلید واژه های بلند ، ابزار کلید واژه عبارت جستجو را که با حروف و اعداد مختلف تعیین کرده اید ، اضافه و ضمیمه می کند ، آن را در کادر جستجوی Google قرار می دهد و پیشنهادات کلمات کلیدی را بیرون می آورد. بهترین بخش ، همه اینها در یک ثانیه اتفاق می افتد!

با استفاده از Keyword Tool ، می توانید یک دامنه خاص Google را از بین 192 دامنه پشتیبانی شده و یکی از 83 زبان که برای تولید پیشنهادات کلمات کلیدی استفاده می شود ، انتخاب کنید.

نسخه رایگان ابزار کلید واژه می تواند حداکثر 750 کلمه کلیدی را از تکمیل خودکار Google در چند ثانیه تولید کند.

نسخه پیشرفته Keyword Tool ، Keyword Tool Pro ، به طور متوسط ​​دو برابر کلمات کلیدی بیشتری در مقایسه با نسخه رایگان ارائه می دهد و تعداد انگشت شماری از ویژگی های مفید دیگر را ارائه می دهد. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد Keyword Tool Pro پیدا کنید و در این صفحه مشترک شوید .

شما به سرعت می توانید هزاران کلمه کلیدی مربوط به دم بلند را با نسخه رایگان یا پولی ابزار کلید واژه پیدا کرده و تجزیه و تحلیل کنید و از آنها برای ایجاد محتوا ، بهینه سازی موتورهای جستجو ، تبلیغات با پرداخت کلیک یا سایر فعالیت های بازاریابی استفاده کنید.

چرا ابزار کلمات کلیدی یکی از بهترین ابزارهای تحقیق رایگان کلمات کلیدی است؟

مکانهای کمی در وب وجود دارد که می توانید کلمات کلیدی را که افراد در کادر جستجوی Google تایپ می کنند ، بیابید. یکی از محبوب ترین منابع این اطلاعات ، Google Keyword Planner است .

متأسفانه ، داده های ارائه شده توسط Google Keyword Planner برای تبلیغات پولی در بستر Google Ads استفاده می شود. کلمات کلیدی که با این ابزار پیدا خواهید کرد ممکن است بیش از حد عمومی و چندان توصیفی نباشند. به عبارت دیگر ، برای بازاریابی محتوا ، وبلاگ نویسی یا SEO به ندرت مفید است.

Keyword Tool از Google Keyword Planner برای ایجاد ایده های کلمات کلیدی استفاده نمی کند. ما کلمات کلیدی را پیدا می کنیم که مردم در Google با استفاده از منبع مختلف - Google Autocomplete) جستجو می کنند.

تکمیل خودکار Google ، منبع داده هایی که توسط Keyword Tool استفاده می شود ، توسط Google ایجاد شده است تا تجربه جستجو را برای افراد آسان تر و سریعتر انجام دهد.

در اصل ، هر زمان که شروع به تایپ هر چیزی در کادر جستجوی گوگل کردید ، گوگل پیشنهادات تکمیل خودکار را نشان می دهد. به نفع گوگل است که مناسب ترین کلمات کلیدی را در پیشنهادات تکمیل خودکار نشان دهد. کلمات کلیدی که به Google کمک می کند مرتبط ترین وب سایت ها را بازیابی کند و به کاربران کمک می کند تا مناسب ترین محتوا را برای جستجوی خود پیدا کنند.

در اینجا آنچه گوگل در مورد پیش بینی های تکمیل خودکار می گوید :

پیش بینی های تکمیل خودکار بر اساس تعدادی از عوامل عینی ، از جمله تعداد دفعاتی که کاربران قبلی برای یک عبارت جستجو کرده اند ، به طور خودکار توسط یک الگوریتم و بدون دخالت انسان ایجاد می شود.

ابزار کلید واژه به شما کمک می کند کلمات کلیدی پنهان شده در Google Keyword Planner را بیابید

آیا متوجه شده اید که نمی توانید از Keyword Planner بدون حساب AdWords استفاده کنید؟

دلیلی برای آن وجود دارد.

Keyword Planner - ابزاری است که برای تبلیغ کنندگان ایجاد شده است و برای ایجاد محتوا یا SEO مناسب نیست. بله ، حاوی اطلاعات ارزشمندی در مورد کلمات کلیدی مانند رقابت ، پیشنهاد پیشنهادی ، جستجوهای متوسط ​​ماهانه و غیره است.

اما ، در عین حال ، با هزاران جستجوی ماهانه که می توانند برای ایجاد محتوا برای وب سایت شما استفاده شوند ، کلمات کلیدی سودآور طولانی را پنهان می کند . برخی از متخصصان بازاریابی دیجیتال تصور می کنند که این کار عمدا انجام می شود و به Google کمک می کند تا رقابت و هزینه هر کلیک را برای تعداد محدودی از کلمات کلیدی افزایش دهد.

Keyword Tool برای بازاریابی محتوا و SEO بهترین جایگزین برای Keyword Planner گوگل است زیرا کلمات کلیدی محبوب را که می توانند برای ایجاد محتوا برای وب سایت شما استفاده شوند پنهان نمی کند.

ابزار کلمات کلیدی برای SEO و ایجاد محتوا

اگر می خواهید وب سایت شما از Google یا سایر موتورهای جستجو ترافیک دریافت کند ، باید مطمئن شوید که حاوی محتوایی است که در اطراف کلمات کلیدی مناسب ایجاد شده است. این بدان معناست که شما باید از کلماتی استفاده کنید که مخاطبان بالقوه شما در حال حاضر از آنها استفاده می کنند در حالی که به دنبال مطالب ، محصولات یا خدمات مشابه آنلاین هستید.

بهترین راه برای کشف این کلمات کلیدی ، همانطور که توسط هزاران وب سایت پر رونق و مشاغل آنلاین ثابت شده است ، استفاده از کلمات کلیدی پیشنهادهای جستجوی Google به عنوان پایه ای برای ایجاد محتوا برای وب سایت شما است.

با ایجاد محتوا در مورد کلمات کلیدی محبوب که مخاطبان شما برای یافتن اطلاعات آنلاین از آن استفاده می کنند ، در حال حاضر برای بازدیدکنندگان وب سایت خود ارزش زیادی قائل هستید. در عوض ، گوگل به دارایی وب سایت شما رتبه بالاتری می دهد که مستلزم افزایش ترافیک است.

ابزار کلید واژه برای سئوی بین المللی

اگر به دنبال کلمات کلیدی به زبان های غیر از انگلیسی هستید ، ویژگی های Keyword Tool را بسیار مفید می دانید. Keyword Tool به شما امکان می دهد کلمات کلیدی را از 192 دامنه Google بکشید و از 83 رابط زبان Google برای ایجاد پیشنهادات کلید واژه استفاده کنید. به این ترتیب ما مطمئن می شویم که کلمات کلیدی ایجاد شده مربوط به کشور و/یا زبانی است که محتوای خود را برای آن ایجاد می کنید.

اشتراک های پولی ما- Keyword Tool Pro و Keyword Tool API به طور کامل از همه دامنه ها و زبان های Google پشتیبانی می کند و حجم جستجوی بسیار دقیق ، هزینه هر کلیک و داده های مسابقه Google Ads را برای کلمات کلیدی در همه 192 کشور پشتیبانی شده ، 47،035 مکان جداگانه و 46 زبان ارائه می دهد.

ابزار کلمات کلیدی برای تبلیغات

اگر کمپین های تبلیغاتی پرداخت به ازای کلیک (PPC) اجرا می کنید و تبلیغات خود را بر اساس کلمات کلیدی که کاربران در Google تایپ می کنند هدف قرار می دهید ، می دانید که انتخاب کلمات کلیدی مناسب برای کمپین های شما چقدر مهم است.

کلمات کلیدی مرتبط که با تبلیغات خود مورد هدف قرار می دهید ، مخاطبان مناسبی را برای وب سایت شما به ارمغان می آورد. نمایش تبلیغات شما به افرادی که کلمات کلیدی مربوطه را تایپ می کنند ، منجر به افزایش نرخ کلیک (CTR) ، کاهش هزینه برای هر کلیک (CPC) و نرخ تبدیل بیشتر برای کسب و کار شما می شود. در نتیجه ، هزینه کمتری برای تبلیغات صرف خواهید کرد و بازده سرمایه گذاری بهتری خواهید داشت.

سوالات متداول

ابزار کلمات کلیدی به شما کمک می کند تا بفهمید افراد در حال جستجوی آنلاین چیست. این کلمات کلیدی ، محصولات و هشتگ های مختلف را نشان می دهد که در موتورهای جستجوی مختلف در کشورهای مختلف جهان جستجو می شود.

برای استفاده رایگان از Keyword Tool ، کافی است یک کلید واژه را در نوار جستجو قرار داده و دکمه را فشار دهید! Keyword Tool پیشنهادات کلمات کلیدی و برخی داده ها را کاملاً رایگان به شما نشان می دهد. اگر می خواهید تمام داده های موجود را مشاهده کنید ، خوش آمدید که در Keyword Tool Pro مشترک شوید .

Keyword Tool کلمات کلیدی را از موتورهای جستجوی مختلف - Google ، YouTube ، Amazon ، Instagram ، eBay ، Play Store ، Twitter به دست می آورد. بیشتر کلمات کلیدی ، هشتگ ها و محصولات نشان داده شده در Keyword Tool از داده های تکمیل خودکار موتورهای جستجو به دست می آیند .

آره! Keyword Tool از همه کشورها و زبانها پشتیبانی می کند که توسط موتورهای جستجوی مربوطه پشتیبانی می شوند. Keyword Tool Pro همچنین داده های حجم جستجوی دقیق را برای کلمات کلیدی از کشورها و زبان های مختلف ارائه می دهد.